Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Všechny světlušky a skautky stráví dva týdny na táborové louce. Jsou to dva týdny naplněné programem, pohybovým i zamýšlecím.

Termín: brzy se dozvíte

Místo: tábořiště na louce u Oborské Hájovny u Tachova

Jak se přihlásit: Na jaře zašleme informace o přihlašování a přihlášku.

Kdy nás navštívit: Všechny rodiče zveme na přípravku o víkendu 23. až 25. června na stavění tábora

• Budeme rádi když za námi i s dětmi přijedete na Přípravku.
  • S sebou spacák, karimatku a stan. Spát pod širým nebem nedoporučujeme, na tábořišti se i v létě občas teploty blíží nule.
  • Jídlo bude nějaké společné, nějaké vlastní. Ještě upřesníme
  • Přivezte s sebou již sbalené věci dětí na tábor
  • Práce bude dostatek v různých podobách a náročnosti (stavba teepee, kuchyně a jídelny, kopání odpadovky a latry aj.).

Vedoucí tábora: Bára Rakovská – Čekanka (+420 777 176 081, cekanka.barbora.rakovska@skaut.cz)
Zdravotník:

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program i aktivity v družinách
  • Tábornické dovednosti: práce se dřevem, vaření na ohni…
  • Spousta přírody
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin pod vedením zkušených táborových kuchařů
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními
  • Dvoudenní manévry

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Sháníme:

Co s sebou: Co s sebou dítě potřebuje na tábor? Dozvíte se zde.

Nezapomeňte si zabalit vše potřebné! Foto: Patrik Šimr – Hombré